Outsourcing

Současná ekonomická situace může být důvodem pro sniživání nákladů také v oblasti IT. Nabízíme naše kvalitní služby, kde naše společnost převezme správu IT infrastruktury ve Vaší společnosti. Zajistíme nahraditelnost IT specialisty, kdy již nebudete závislí na jednom zaměstnanci, který se o Vaše IT stará sám. Kvalitním zázemím jak technickým tak personálním Vám budeme garantovat dostupnost servisního zásahu v případě potřeby.

Nabízené služby

  • Analýza stávajícího IT řešení (kontrola a diagnostika počítačových stanic, tiskáren a dalších periferií, návrhy a provedení případných změn, aktualizací atd.)
  • Komplexní správa Vaší počítačové sítě nebo počítačů, vzdálená podpora (kontrola a zhodnocení stávajícího síťového prostředí, návrh a provedení případných změn sítě a síťového nastavení, možnost spravovat server a další pc vzdaleně
  • Individuální servisní smlouva (návrh servisní smlouvy podle přání zákazníka, možnost měsíční paušální platby za předem dohodnutý servis, stejně tak možnost plateb za jednotlivé servisní zásahy u zákazníka)
  • EXPRESní servis u zákazníka
  • Instalace software a hardware (instalace, montáž a zapojení počítačových komponent, případně instalace a základní nastavení počítačových programů, systémů, antivirů atd.)Rychlý kontakt

Tel.: +420 595 538 200
Skype: ron_prodejna
E-mail: obchod@ron-pocitace.czAktuality

21. 2. 2011

Přemístění provozovny do sídla

Od 21.2.2011 došlo k přemístění provozovny na adresu sídla firmy RON Software. Veškerý servis a osobní odběry zboží z e-shopu na nové adrese.
1. 5. 2010

Nový internetový obchod - eshop

1. 5. 2010 jsme pro Vás na adrese www.ron-pocitace.cz spustili nový eshop. Chceme nabízet co možná nejširší nabídku počítačových komponent, periferií, tonerů a dalšího spotřebního materiálu s možností komfortního doručením nebo osobního převzetí.

 

 

Home    |    E-mail    |    Kontakt
© 2010 Copyright, RON Software, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena
Created by Studio Everyday